Vampire's hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell! Have fun!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ruinele Muzeului de arte

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 6:38 pm

Am vazut ingrijorarea din ochi lui...asa ca i-am soptit in ureche:
-Te iubesc enorm!!
Si l-am sarutat din nou pe piep si l-am lasat din nou sa ma intoarca pe mine pe iarba si sa ma sarute...era asa de feeric...si parca nu era un vis..era raiul... I love you I love you I love you Twisted Evil
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 7:30 pm

Am intors-o pe iarba soptindu-i la radul meu la ureche
-Te iubesc cum nu am mai iubit pe nimeni alt cineva, esti minunata si daca o sa pleci vreodat sa sti ca eu sunt aici si te astept pana cand te vei intoarce si pe nimeni nu o sa lasa sa iti faca rau si da se intampla jur ca va muri...
nu am mai lasat-o sa mai spuna ceva ca eu deja i-am prins buzele itr-un sarut ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 9:25 am

Ma iubesteeee Razz cheers cheers Ma iubestee cum nu a iubit pe altcineva I love you Wink eram asa de fericita..i-am luat chipul bland si dulce in maini in timp ce ma saruta....
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 10:56 am

avea buzle atat de dulci incat nu ma saturam niciodata ...........
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 11:14 am

Ce mai viata..asa da..daca stiam ma faceam vampir de muult timp Exclamation Exclamation Very Happy Laughing Razz
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 11:18 am

Ma uitam in ochii ei se vedea ca e fericita ...........
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 11:27 am

Odata demult..pe o fata draguta o sufocau amintirile..dar a devenit alt ceva si s-a schimbat foarte mult...dar tot a suferit...si intr-o zi i s-a indeplinit un vis...si era cel mai maret vis pe care ea il avuse vreodata..si era asa de fericita..dar totusi avea o dilema..."Era totul real..??Se intampla cu adevarat???" drunken
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 12:10 pm

.............::::::::............
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 7:05 pm

Ma uitam in ochii lui si ii mangaiam parul matasos, apoi ochii lui plini de lumina si pilea lui catifelata...era asa dragalas Wink I love you queen
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 7:23 pm

Ma simteam ciudat dar nu stiu de ce .......
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 8:07 pm

Il tineam de mana..parca sa mergem amandoi intr-o aventura cu totul noua..si l-am sarutat pe gat...


Ultima editare efectuata de catre Red_Rose_Saya in Lun Mai 11, 2009 3:24 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 8:13 pm

.............................


Ultima editare efectuata de catre Alucard in Lun Iun 22, 2009 10:30 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Mai 11, 2009 3:33 pm

Deci totul era asa wow...nu vroiam sa stric momentul si el era asa sweet cand ma saruta si cand ma mangaia....Il iubeam pe acest vampir...mai mult ca orce I love you Smile Cool
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Iun 22, 2009 10:43 am

Inca nu stiam ce sa fac parca eram vrajit....o iubeamm..ca pe nimeni alta...dar era ciudat acum....am lasat-o sa se incheie la bluza...dar tremura asa de tare..am ajutat-o un pik Embarassed Embarassed Razz Razz Very Happy bounce
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeMar Iun 23, 2009 3:17 pm

Era as de grijuliu cu mine...
N-am dus pe margiea lacului..chiestia ciudata era k apa era calda..asa ca am intrat eu in ea si l-am stropit...aveam chef de joaca Laughing Laughing Razz Razz Wink Wink Twisted Evil Twisted Evil drunken lol!
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeMier Mar 17, 2010 7:09 pm

Era asa de dragalasa , iar picaturile de apa ce se scurgeau din parul ei pe gat si mai jos pareau cristale lichide .... uneori o comparam cu cun vas minunat de cristal foarte fragil si nu vroiam sa se sparga pt ca cea mai mica greseala a mea putea sa o distruga si sa nuo mai am .....
Si totusi o iubeam .....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 9:07 pm

Il mai stopesc o data...
-Hai in apa e atat de calda I love you
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 9:20 pm

Ii accept propunerea si inainte sa ma bag dupa ea in apa imi dau tricoul jis si il arunc la tulpina ciresului ..
-Ai dreptate chiar e calda ...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 9:28 pm

Avea un corp superb care in lumina lunii parea complet alb si catifelat..cateva picaturi indraznete ce ajunsesera pe el se prelingeau pe el rasfirand lumina lunii superb..era mirific...
Prea mirifi pentru mine care aveam chef de joaca... asa ca il mai stropesc o data
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 9:32 pm

Vrei sa ne jucam nu ... e las .... ma concentrez putin si incep sa alerg pe suprafata apei stropind-o ... >Smile
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 9:37 pm

Nu poate fi mai rapid ca mine..era un joc palpitant care ne captiva atentia..cine stropeste pe cine...era asa amuzant felu in care se ferea de apa..si cand se intorcea cu zambetul lui diabolic sa`mi raspunda.. lol!
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 9:47 pm

Chiar ca e amuzant dar sa il fac si mai amuzant pt mine ....
- I-a sa vedem noi cat de mult iti poti tine respiratie Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 6:22 pm

-Nu!!strig eu disperata si sar cat pot eu de sus apoi m`am prefacut ca nu pot cobora ca sa ma prinda in brate..m`a pus tandru jos si eu am sarit in spatele lui afundandul...
-Da tu??
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 7:19 pm

-Extrem de mult :> :> :> :> Razz Razz si o prind si ne afundam in lac ..... cu speranat sa nu se inece ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 7:22 pm

Nimic nu stie...se vede ca si`a pierdut memoria..asta faceam in zilele libere..dar sincer aveam scapari cu privire la "joaca sub apa" :-SS
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ruinele Muzeului de arte
Sus 
Pagina 4 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire's hell :: Vampire World :: Cartierul :: Muzeul-
Mergi direct la: