Vampire's hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell! Have fun!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ruinele Muzeului de arte

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 7:34 pm

Cred ca am stat mai mult de 3 min sub apa eu nu aveam probleme dar nu stiu sigur daca puteam spune asta si desprea ea...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 9:47 pm

Oke....1 minut a fost in regula, 2 minute suportabile..dar cand am ajuns la 3 minute simteam cum imi pierd constiinta Sad Mad
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 12:29 pm

M-am uitat la fata ei si chiar era speriata ... nu mai avea aer i-as fi dat eu dar eu nu aveam nevoie asa ca nu aveam de unde sa ii dau... asa ca o apuc de mijloc si o ridic la asuprafata....
-Deci amuzant nu ... Laughing Laughing trebuie sa iti arta cum sa nu respiri sub apa ... ca vampir esti practic mort inima nu iti mai bate e ca si cum se inchide intr-o carcasa indestructibila noi respiram doar ca sa nu ii speriem pe oameni care ar oberva asta .... si nu cred ca ai obervat asat pana acum daca ai reactionat in halu asat Twisted Evil Razz Laughing Laughing
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 2:30 pm

-Ai uitat?? Eu nu am fost niciodata buna la asta..ii zic eu pe un ton rasfatat, apoi il stropesc iar Very Happy Twisted Evil Laughing
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 3:40 pm

-Ok sa zicem ca o luam de la inceput hai sa mai incercam odat ok de data asta imi iau aer ca poate o sa iti trebuiasca Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil si o trag sub apa iar ....
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 4:34 pm

Priveam de undeva de sus la joaca lor. N-aveam altceva mai bun de facut...
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 4:44 pm

Ok am stat mai mult de 3 minute de data asta ma uit la ea si observ ca deja nu mai avea aer asa ca ma apropii sa ii dau putin aer ca eu oricum nu aveam ce face cu el si poate stateam mai mult dar a scapat din greseal areul pe care i-l dadusem asta e .... hai afara Smile)
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 7:24 pm

-Te dispretuiesc atat de mult!! Laughing ma duc langa el si il i`au dupa gat...
-De ce se holbeaza la noi?? Laughing Laughing lol!
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 9:42 pm

-E si uh acu e distractiv si ...ii place sa faca asta stii decat sa ne intrerupa mai bine se distreaza de la disstanta... Very Happy
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 10:16 pm

-Distractie pentru tine..pentru mine un episod din supravietuitorul!!Smile) Laughing Laughing lol! lol!
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 10:47 am

-Da poate dar trebe sa inveti e prea usor sincer nici macar nu iti trebuie aer .....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 8:50 pm

-Hai sa iesim Very Happy sa ne odihnim un pik..apoi mai vedem Very Happy
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 8:54 pm

-Ok .... ( ies primul dinapa si o ajut sa iasa si ea ... )
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 9:54 pm

Ma intind pe iarba moale si privesc spre cer...mi se parea prea liniste..dar treceam cu vederea micile detalii...ma odihneam dupa lupta din apa Laughing Laughing
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Mar 22, 2010 9:44 pm

M-am asezat putin mai departe de ea nu vroiam sa o deranjez ....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mar 23, 2010 9:04 pm

Iarba ma imbata cu prospetimea ei..mangaiam pamantul fascinata de firele de nisip ce mi se strecurau printre degete...adoram linistea aceea..locul era feeric iar somnul ma ademenea cu cele mai frumoase vise si ma agatam in mrejele lui..Nu mai simteam racoarea pamantului, dar nu imi era somn...Doream sa stau acolo pentru todeauna...Era posibil oare?? Puteam sa imi doresc aceasta??
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Ruinele Muzeului de arte   Ruinele Muzeului de arte - Pagina 5 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Ruinele Muzeului de arte
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire's hell :: Vampire World :: Cartierul :: Muzeul-
Mergi direct la: