Vampire's hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell! Have fun!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cel mai dulce trandafir

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Apr 11, 2009 5:53 pm

Speramsa scap usor de Erik si chiar asa sa si intamplat si am reusit sa am intorc la Saya care spre uimirea mea plangea si nu stiuam de ce poate din vina mea ca am lasat-o singura. Intradeva ma simteam prost si vroiam sa fac ceva. M-am dus la ea si am luat-o in brate facand si o promisiune in acela-si timp...
-Saya nu o sa te mai las singura niciodata, nu mai placge...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeSam Apr 11, 2009 7:00 pm

In timp ce ma trageam de par plangand s-a intors Alucard si m-a luat in brate.....dar eu l-am impins un pic pentru a ma uita la fata lui....era asa de sweet...l-am luat si eu in brate...si am mormait..."Imi pare rau Sad ".
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 8:33 am

-De ce sa iti para rau ca nu ai facut nimic ? ...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 10:42 am

-Da dar tu erai prietenul...si eu nu...sunt...,incerc sa ii explic printre sughituri...si lacrimile imi curgeau de pe obraz pe gat.....
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 10:50 am

-Hai lasa nu trebe sa explici am inteles in mare parte dar asta a fos nu trebuie sa iti para rau....
Si o strang mai rau in brate
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 10:53 am

Era pentru prima oara in viata mea cand mi-as fi dorit sa nu fi existat Kumori...ce se intampla cu mine....sper ca nu...nu de el...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 10:57 am

cel putin nu mai plange asta era bine pentru moment
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 11:00 am

M-am ridicat usurel desi tremuram...nu stiam ce e cu mine..sau poate stiam...toata aceasta atentie din partea lui nu ma facut decat sa ma indragostesc de el...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 11:06 am

nici macar nu stiam cum sa reactionez, mpt ca in preajma ei mereu ma simt ciudat nici cu mine nu stiu ce se intampla ...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 11:17 am

As fi vrut sa ii spun dar imi era frica sa nu stric o frumoasa prietenie..sau sa fuga de mine si sa raman singura in marea de lacrimi:-<
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 11:23 am

-Uite daca vrei sa imi spui ceva hai la tine acasa sa te calmezi si daca vrei poti sa te descarci te ascult cu mare placere bine...
Nici nu am asteptat sa dea vre-un raspuns ca am si luat-o in brate si sarind de pe un acoperis pe altul cum obisnuiam mereu ajung pe balcon la ea acasa deschid usa si intru in sufragerie unde o asez pe canapea, intinsa pe spate, iar eu ma asez pe un fotoliu...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 11:26 am

Totul se intampla asa repede..nu puteam sa ii spun...ce puteam sa ii spun??...daca el nu simtea la fel??..ce aveam sa fac ??...incep sa tremur mai tare...aveam nevoie sa ii spun..dar buzele imi erau petcetluite cu un secret ce nu trebuia sa ramana secret...dar?!?!?!?!?
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 11:28 am

-Nu mai tremura te rog si daca vrei sa ramai singura ca sa te linistesti atunci plec bine ....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 11:31 am

-Nu pleca...eu..mie..imi place...si...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 11:35 am

Ma asez la loc in fotoliu dar inainte de asta il mut langa canapea
-Poti sa imi pui ori ce te deranjeaza sau iti sta pe inima ori cand la ori ce ora din zi sau din noapte ca nu ma supar si te ascult cu mare placere daca asta te ajuta intr-un fel sa nu mai plangi bn ...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 11:39 am

-Ma ajuta dar nu stiu cum ar putea sa te ajute pe tine ce am eu pe inima in momentul asta....ar putea sa te faca sa pleci si sa ma lasi singura.........................
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 11:51 am

-Nu cred ca mar deranja ceva in momentul asta si nu trebe neaparat sa ma ajute pe mine ce ai tu pe inimioara am spus doar ca te ascult cu mare placere... as fi vrut sa fiu psiholog dar sunt vampir he he eh
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 12:10 pm

-Binee..ma ridic in fund pe canapea....mie..imi pla........de.....spr sa intelegi...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 12:30 pm

-Uite daca nu vrei sa imi zici bn nu te mai oblig ...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Apr 13, 2009 2:15 pm

-Ce as putea sa iti spun..mi-e frica..as putea sa spun ceva gresit si sa pleci..nu vreau sa pleci si tu..am nevoie de tine....
Si ma arunc in bratele lui plangand...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Apr 13, 2009 2:22 pm

-Nu mai plange si asulta, nu prea imi lace sa repet ceva de 1000 de ori ti-am mai spus poti sa imi spui orice absolut orice daca te doare ceva daca te deranjeaza ceva nu conteaza poti sa imi spui nu plec nicaieri raman aici si nu ma pierzi ori ce ai spune si nu are de ce sa ma deranjeze nimic din tot ce spui chiar nu pot sa ma fac inteles.....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Apr 13, 2009 2:26 pm

-Da dar..asta e...asta e altceva..nu e ceva care se spune oricui..si nu e vorba de incredere aici e vorba de....e vorba ded sentimente...nu pot sa iti spun pur si simplu ca imi pl.....
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Apr 13, 2009 2:50 pm

-Nu conteaza gandeste-te ca esti la psiholog si acolo esti obligata sa spui ce te doare sau ceva de genu ca daia sand pui aia acoo sa ajute oameni... Si continua propozitia ca ai inceput bn si lasa sentimentele laoparte esti vampiri practic sentimentele nu mai conteaza ca ori cum mereu esti ranit de cate ceva crezi ca a fos greu sa uit de ... dupa cate s-au intamplat da totusi am uitat asta face parte din trecut , iar trecutul nu mai conteaza nimeni nu se hraneste cu amintiri...
-Si nu serios chiar o sa plec daca nu ai degand sa spui ceva si vrei sa ti chiar totul pt tine si sa iti faca viata un chin mai mare decat e acum, ca poate o sa-ti fie mai bine asa....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Apr 13, 2009 4:38 pm

Ma uitam in ochii lui....chear vroia sa ma ajute....
-Pur si simplu.....TE IUBESC..ma aplec si il sarut...nu conta daca va pleca stiu ca chiar aveam o sansa...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitimeLun Apr 13, 2009 5:52 pm

Sarutul acela era diferit avea ceva special si nu cred ca o sa mai fie unul ca asta... am lasat sa dureze putin chear trebuia sa spun ceva
-Nu stii cat de mult am asteptat sa spui asta... o iau in brate si o lacrima sa strecurat printre genele mele cazand pe obrazul ei...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 4 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cel mai dulce trandafir
Sus 
Pagina 4 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire's hell :: Vampire World :: Cartierul :: Locuintele-
Mergi direct la: