Vampire's hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell! Have fun!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cel mai dulce trandafir

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 9:21 pm

Era de nederscris ce simteam in acel moment ... era de vis .. ce pot spune ..
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 9:33 pm

Am rupt sarutul tremurand si ne avand curaj sa il privesc in ochi m`am retras cu privirea in pamant ..rusinata...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 9:37 pm

ma speriase putin .... nu stiam dc reactionase asa , poate ca gresisem cu ceva nu stiu , dar m-am apropiat de ea si am luat-o in brate sperand sa se simta mai bine .....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 9:49 pm

Era asa de dulce si imbratisarea parca imi lua mintile l`am tinut si eu in brate mangaindu`i parul moale...simteam ca nu vroiam sa imi mai dea drumul Sad
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 9:57 pm

Era ata de firava incat imi era frica sa o strng mai tare pt ca nu vroiam sa o pierd dar am riscat vroiam sa o simt mai aproape de mine , iar respiratia ei ma inebunea era asa placuta
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 10:02 pm

-Sti..inimile noastre bat in acelasi timp,ii zik dupa un timp.Imi ridic privirea sa ii vad reactia....
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 10:14 pm

-Da stiu ... si ii zambesc cald ( nu eram obisnuit cu astfel de zambete asa ca nu cred ca imi iesea pra bine nu eram tipu de baiat care sa faca asta dar in preajma ei pu si simplu incalcam orice rebula scrisa sau nescrisa era diferita total diferit avea ceva ce ma inebunea si ma facea sa fiu in preajma ei meru nustiu exact cum as fi reactionat dak nu o simteam langa mine o secunda cred ca inebuneam sau ceva nu mi pot imagina .... )
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 6:11 pm

i`am zambit si eu si l`am luat in brate...ma cunostea mai bine ca oricine si fusese langa mine mereu :X
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 7:13 pm

Cred ca era singura persoana care m-a facut sa iubesc .......
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 7:19 pm

Gata cu dulcegariile..vroiam sa facem, ceva interesant..m`am dus la fereastra..trebuie sa gasesc ceva... Very Happy
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 7:31 pm

O priveam uimit mersul ei era ata de elegant incat nici nu iti dadeai seama ca merge parca zbura...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 9:42 pm

Piveam nedumerita pe fereastra...nu gaseam nimic interesant de facut...ma asez pufaind pe canapea..
-Spune..ce facem??
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 12:21 pm

-Nu stiu .... (si ma duk langa ea asteptand sa ii vina vre-o idee)
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 1:46 pm

Viata de vampir nu e asa palpitanta pe cat se crede...adica in afara de salturile pe acoperisuri si vanatorile pline de actiune...in rest e foarte plictisitoare...
-Ce ai zice sa mergem la un fim...Am auzit ca a aparut un nou film super si se difuzeaza azi..cred ca e de groaza..ce zici??
(in lipsa de inspiratie improvizez Rolling Eyes ) Very Happy
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 1:59 pm

-Interesant hai sa mergem ...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 2:25 pm

-Oke stai sa ma imbrac...
Ma duc in camera si ma imbrac cu o rochie draguta alba cu un pic de rosu..si o esarfa rosie..sandalele rosii ca de obicei si trandafirasul in par...Ma uit in oglinda si imi zic "Pacat ca nu am mai purtat asta ina acum..imi sta foarte bine"..apoi ies la Alucard:
-Hai Very Happy
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 2:47 pm

-Wow arati minunat .... (chiar arata minunat si nu prea ma puteam abtine sa nu o iau in brate sau altceva dar ma abtineam .........)
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 2:52 pm

-Merci mult, si deschid usa, tu daca vrei poti cobora pe fereastra si ne vedem jos bine, in caz contrar poti veni cu mine..eu nu pot sa sar in rochitza asta Embarassed Very Happy
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 3:31 pm

-Oki hai ca te astept jos nu am chef sa raman blocat in lift Smile)=))
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 7:15 pm

-Si daca raman eu?? ce faci??
Ii zambesc duios si ma indrept spre usa cautand cheia in posetuta...apoi ies pe usa auzind fasaitup provocat de saltul lui Alucard de pe balcon Smile Surprised
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 9:35 pm

-Ee asta e nu ar trebui sa te opreasca asta ... l-am distrus de atea ori si nimeni nu m-a banuit Twisted Evil Twisted Evil
si in cateva secunde eram jos in fata scarii asteptand-o ...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 10:01 pm

Am coborat si am luat`o agale pe strada spre cinema...eu priveam ganditoare cerul..el ma tinea de mana si se gandea deaparte.... am mers in tacere pana la cinema...am cumparat bilete si am intrat... sala nu era prea plina deci nu am avut probleme cu locurile... si incepe filmul...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 10:11 pm

Intradevar filmu era pe placul meu dar nu nu puteam spune asta si despre Saya care se mai speria din cand in cand si sarea in bratele mele asta ma amuza dar era draguta cand facea asta....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 10:19 pm

Nu zic ca nu imi plac filmele de groaza..dar asta era criminal..oricum mai faceam si eu din cand in cand un "ahh" sau cv de genu ca sa se simta Alucard mai masculin..si imi placea cum ma linistea Cool I love you I love you I love you I love you
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 10:36 am

Era adorabila cand se speriade si nu inteleg de ce dar .....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 6 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cel mai dulce trandafir
Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire's hell :: Vampire World :: Cartierul :: Locuintele-
Mergi direct la: