Vampire's hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell! Have fun!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cel mai dulce trandafir

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Feb 11, 2009 4:50 pm

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed ...
Avea dreptate..dar visele mele...offfffff...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Feb 11, 2009 7:13 pm

-Imposibil nu te cred daca spui ca nu ai vise...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 5:32 pm

-Oooo ba da am..muulte..dar parca imposibil de indeplinit..sincer aveam mai multe cand era si Kumori aici..dar dat fiind ca "a murit"..le-am dat uitarii fiind imposibil de indeplinit... Crying or Very sad
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Mar 03, 2009 8:09 pm

-................................
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mar 06, 2009 7:26 pm

Am tacut..m-am gandit cat il doare...dar ma durea si pe mine si cu toate astea supravietuiam...i-am spus o data ca daca pleaca nu voi putea trai fara ea...si la inceput asa a fost dar dupa aceea m-am obijnuit si am incercat sa cred ca o voi mai gasi dar....
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mar 06, 2009 7:44 pm

State-am in fata ei si pur si simplu ma uitam la ea.. Parca vroiam sa schimb subiectul dar nu aveam curaj asa ca asteptam sa il schimbe ea. Daca stau bine sa ma gandesc nu am nici o idee de subiect mai vesel...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mar 06, 2009 7:47 pm

M-am dus la balcon....imi placea cum se juca vantul cu parul meu..era...linistitor...
Un vecin m-a salutat desi nu ma cunosteam si vesela i-am facut cu mana...imi parea bine ca in sfarsit ma acceptau
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mar 06, 2009 8:18 pm

Stateam pe canapeaua din sufragerie si ma uitam spre balcon .... Ma ridic de pe canapea si pasesc usor pe covorul pufos din sufragerie...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mar 06, 2009 8:25 pm

ma jucam cu razele soarelui..si din gresala am alunecat peste balustrada balconului...ma gandeam..vampiri tot in picioare cad..si astfel ma las in voie..fara sa atrag atentie...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mar 06, 2009 8:36 pm

Am ramas pt o secunda ne miscat imi faceam griji pt ea, nu invatase inca sa cada in picioare. Asa ca intr-o fractiune de secunda alerg spre balcon sar si eu dupa ea si reusesc sa o prind in brate ca pe urma sa sar iarasi pe balcon....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mar 07, 2009 8:53 am

Nu m-am speriat asa tare cand am cazut ..dar atunci cand m-a prins dintr-o smucitura am inceput sa tip...eram in siguranta dar....
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Apr 02, 2009 6:59 pm

-Asta inseamna ca te-am luat prin surprindere, dar asta a fost ultima oara cand de salvez... asta ar insemna ca trebuie sa inveti sa cazi in picioare Twisted Evil
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Apr 05, 2009 8:32 pm

Buimacita si ametita m-am oprit din tipat si ca prin vis l-am auzit ca spunea ceva de surprindere Suspect ...asa ca i-am lipit o palma Neutral ....
-Te-am luat si eu prin surprindere?? tongue silent bounce
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Apr 05, 2009 8:51 pm

-Teoretic ... DA .........
Si totusi ? Ce am facut de data asta ? Asa ca am dat sa plec poate se simte mai bine daca e singura ....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Apr 05, 2009 8:56 pm

L-am vazut ca pleaca si m-am simtit prost asa ca l-am tras de mana si din greseala l-am sarutat...wooopsssssssss Embarassed Embarassed Embarassed Very Happy Very Happy Very Happy Twisted Evil
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Apr 05, 2009 9:00 pm

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed si iar ma luat prin surprindere fata asta are ceva cu mine sau ce de ma ia mereu prin surprindere sau chiar ma pierd asa repede inpreajma ei .... nu stiu ce-i cu mine .... Da mi-a placut Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Apr 07, 2009 2:54 pm

Am asistat din umbra la scena cu sarutul. Eram gelos... Foarte gelos!
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Apr 07, 2009 5:29 pm

Acel sarut a durat destul de mult... dar ceva imi spunea ca nu suntem singuri dar nu l-am bagat inseama si am continuat... nu stiu exact de ce...
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Apr 07, 2009 5:41 pm

Imi venea sa ma iau la bataie cu...Saya! Alucard era al meu, numai al meu!
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Apr 07, 2009 6:05 pm

Dupa cateva secunde imi dau seama... Era Erik... si parca il simteam cum fierbe inauntru de ciuda asa ca am continuat acel sarut pasional, buzele Sayei erau asa de dulci...
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Apr 07, 2009 6:07 pm

Am strigat nervos:
_porumbeilor, mai incet, sa nu va sufocati!
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Apr 07, 2009 6:11 pm

Stiam eu un punct pt mine. Si rupand acel sarut ii spun Sayei la ureche ca a intervenit ceva mai bine ar pleca acasa, dupa ce i-am spus dispar si aparand in spatele lui Erik il sarut dulce pe gat si, iar dispar...
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Apr 07, 2009 6:13 pm

In timp ce ma gandeam la cat de mult imi place tipul asta, l-am urmarit la el acasa.
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Apr 07, 2009 6:19 pm

Initaial am vrut sa ma duc acasa dar acolo era primul loc unde ar putea sa ma gaseasca asa ca imi schimb directia si incerc sa ajung la apartamentul lui cat mai repede avand in vedere ca locuia in cealalta parte a orasului. Ii va face placere, eram pe "teritorilul' sau....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Apr 11, 2009 11:52 am

Parca era un vis....care s-a terminat deodata si a inceput un cosmar...in timp ce Alucard disparuse iar erik il urmarea....eu am stat putin privind paraful din urma lor si mi-am spus:
-Proastoooo....cum tu??..Doamne ce proasta esti...ai tradat-o pe Kumori..desteapto..si parca iti placea de Erik..dar oricum nu aveai nici o sansa...prost Saya..foarte prost...
Si am inceput sa plang..am iesit din casa si am alergat in parc.....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Cel mai dulce trandafir   Cel mai dulce trandafir - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cel mai dulce trandafir
Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire's hell :: Vampire World :: Cartierul :: Locuintele-
Mergi direct la: