Vampire's hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell! Have fun!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Adevar sau minciuna

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 9:09 pm

Eram atat de atenta la carte incat nu mi-am dat seama ca m-a vzut cineva...si Alucard ma sperie asa d tare incat cad din copac exact in bratele lui...
-Daca ma loveam ??..Ma duceai tu acasa??
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeLun Feb 09, 2009 8:16 pm

-Evident ca data trecuta sau poate ca nu te lasam aici sa te inveti minte glumeam Like a Star @ heaven_Like a Star @ heaven
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Feb 10, 2009 5:19 pm

Il lovesc incet cu cartea in cap..
-Acum ma lasi jos..sau ai idei dalea sadice..iti spun de acum ca nu imi plac...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Feb 10, 2009 5:36 pm

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
-O idee buna Twisted Evil, glumeam .....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Feb 10, 2009 5:40 pm

-NU ca nu mi-ar placea sa stau aici dar ar fi mai bine daca am sta jos..mie frica sa nu ma scapi....
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Feb 10, 2009 6:35 pm

-Eu sa te scap cred ca glumesti nu ? Dupa ce esti asa de usoara mai te gandesti si la faptul ca as putea sa te scap?
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Feb 10, 2009 6:43 pm

-Hai sa stam jos..sau nu vrei sa mai stai cu mine??
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Feb 10, 2009 7:25 pm

-Nu ca nu as mai vrea sa stau cu tine dar parca ma simt ciudat si as vrea sa fac un dus...
Si fara sa mai dau explicatii o iau in brate si incep sa sar de pe un acoperis pe altul si ajung intr-un final pe balcon intru in suftagerie si o asez pe canapea...
-Deci ceai sau cafea, ceva de gustat??
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Feb 11, 2009 4:48 pm

Stau si ma gandesc..
-Ai ciocolata??..lasa ca am eu.. Very Happy
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeMier Feb 11, 2009 7:21 pm

-Am de care, amaruie sau cu frisca ? Sau preferi alt sortiment?
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 5:38 pm

-Mie imi place ciocolata de orce fel daca o mananc cu cineva..altfel nu mai are nicici un gust..
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeMar Mar 03, 2009 8:20 pm

-Okay.
Ma duc in bucatarie sa iau coicolata... asa ca o las singura in sufragerie....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mar 06, 2009 8:06 pm

In timp ce stateam singura acolo am inceput sa studiez mobilierul peisajul...dar daca ma gandeam la camera lui mi se parea asa de groteasca casa...in final m-am ridicat si m-am dus langa o vitrina....
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeVin Mar 06, 2009 8:25 pm

-Firar iar nu gasesc ciocolata si pliculetele cu ceai verde...Strig eu in gura mare ca si cand as vorbi singur... Si mai caut eu ce caut si intr-un final le gasesc
-Iaaa ce bine le-am gasit ... bounce bounce bounce
Uitasem complet de Saya care se afle in camera alaturata....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Mar 07, 2009 8:59 am

Intorc capul si il aud de dincolo strigand...incep sa chicotesc cu pofta fara sa ma auda..apoi ma intorc spre vitrina..avea un ceva special vitrina aia...dar nu stiam ce.......
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeJoi Apr 02, 2009 7:04 pm

Incep sa topai prin bucatarie de fericire ca am gasit pliculetele de ceai... Pt mine era o victorie impotriva lor care mereu se pitesc si nu le mai gasesc cateva luni...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Apr 05, 2009 8:38 pm

Am incercat sa fiu politicoasa si sa ignor sunetele de dincolo...dar..foarte curioasa am tras cu ochiul in bucatarie si am inceput sa chicotesc...cand am incercat sa ma intorc langa vitrina ca sa nu ma auda m-am impiedicat si am rabufnit...si am ras asa de tareeee:))=)) Smile Smile uoff...nu m-am mai putut abtine Embarassed Embarassed Embarassed lol!
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Apr 05, 2009 8:49 pm

Oops cred ca ma vazut si acum rade de mine, evident rade de mine nimeni nu ar putea sa se abtina din ras cand vede pe cineva ca mine topaind prin bucatarie de fericire ca a gasit pliculetele de ceai pierdute de ceva creme ........
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Apr 05, 2009 9:00 pm

M-am oprit dupa ceva vreme deoarece ma inecasem....ma ridic si ma sterg frupos de praf..si apoi ma duc la el in bucatarie sa vad de ce se bucura atat ca a gasit ceva...si... Shocked ...
-Doamne Dumnezeule!!!zic...Tu faci vreodata curatenie printre mirodeni???
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Apr 05, 2009 9:05 pm

-Pai nu mai gaseam pliculetele de ceai si intr-un final le-am gasit ca ca peastea le-am cumpatat luna trecuta si nu le mai gaseam si uite ca acum le-am gasit si eram si eu happy ca am castigat lupta cu pliculetele de ceai mereu se pitesc de mine si nu le mai gasec decat dupa o luna doua Sad
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Apr 11, 2009 11:55 am

-Si tu ai de gand sa lasi totul asa....mai bine nu...Date!!!
Si ma duc frumos si incep sa ii aranjez mirodeniile acolo...desi aproape jumatate am aruncatdeoarece erau vechi...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Apr 11, 2009 5:43 pm

-Esti sigura ca vrei sa faci asta? Mie teama ca o sa dai pesete mirodenii deja pietrificate un car de ani lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeSam Apr 11, 2009 7:04 pm

Am zambit si am aranjat totul rapid si la indemana cum numai o fata ar putea....bine inteles ca am aruncat o gramada de mirodeni...si i-am facut o lista micuta cu anumite mirodenii care ii trebuiau neaparat si pe care..evident nu le avea... lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 8:31 am

He he he lista de cumparat mirodenii si cqand te gandesti ca nu am mai trecut de mult timp pe la magazinul din colt su mirodenii...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitimeDum Apr 12, 2009 10:44 am

Parea incantat de idee...asa ca l-am luat de brat:
-Hai....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Adevar sau minciuna - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 3 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Adevar sau minciuna
Sus 
Pagina 3 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire's hell :: Vampire World :: Cartierul :: Parcul-
Mergi direct la: