Vampire's hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell! Have fun!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Adevar sau minciuna

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeMar Feb 03, 2009 7:33 pm

Ma plimb linistita incercand sa ma ascund de lumea rea care parca se uita numai la gatul meu...ma asez pe o banca la umbra unui salcam...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeMar Feb 03, 2009 8:05 pm

Stateam retras intr-un salcam din parc, desprins de lumea reala si gandindu-ma la fapul ca in seara asta trebuia sa omor un mafiot . Era ciudat faptul cum devenisem eu un asasin in serie nici macar nu imi mai aduceam aminte cum devenisem vampir . totul mi-se parea ciudat .
Pana cant am fost readus in lumea reala de catre o fata care se asezase pe bancuta din fata mea. Era trista … Oare de ce ? dupa cateva secunde am observat ceva pe gatul ei se pare ca era si ea un vampir dar care nu se ascundea de oameni care mereu ne judecau gresit. As fi vrut sa ma duc langa ea sa ii spun ceva dra nu stiam ce. Si totusi daca m-as fi dus langa ea as fi creat panica intre oameni .Asa ca am ramas acolo unde eram, poate ma va observa, totusi este vampir ar trebui sa imi simta prezenta numai daca ars ta putin calma.
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeMar Feb 03, 2009 8:21 pm

Stand pe bancuta timida am simtit o briza ciudata ca si cand cineva se uita la mine di spate...m-am intors...am vazut o silueta intunecata...care ciudat si in acelasi timp amuzant statea agatata in salcam...printr-u semn cu privirea apoi cu mana am invitato sa se aseze langa mine...astept un raspuns....
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeMar Feb 03, 2009 8:30 pm

In sfarsit m-a observat.Hmmmm ciudat oare dece ar vrea sa ma invite langa ea ? Mai bine ii spun ca vina ea la mine, chiar nu vreau sa alarmez oameni.
Asa ca ii raspund printr-un semn ca nu pot sa ma duc langa ea,m asa ca mai bine vine ea.
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:24 pm

Ciudat lucru....el...hmmm...sa ma duc sau nu....ma hotarasc sa ma asez langa tulpina salcamului k doar nu ma cocotam eu akolo...vreau sa vorbim...cred ca l-am mai vazut undeva dar umbra salcamului nu-mi da pace sa ii vad fata...
-Cine esti tu??..il intreb eu prietenoasa.
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:51 pm

Scot din buzunar o ciocolata..yuuuumyyyyy...o rup in bucatele si ii intind shi lui astept raspunsul...sper sa ia o bucatica nu imi place sa mananc singurik...
Plus k acum stiu cine este l-am cunoscut pe strada aceea..uooofff...imi tremura picioarele..
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 7:57 pm

-Dar tu cine esti ?
Hmmm… ciudat vrea sa imi dea ciocolata okay. Intind mana dar in loc sa iau bucatica de ciocolata o prind de mana si o trag spre mine pe ramura din dreapta mea.
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 8:07 pm

Geroniiiimoooooooo..deci...are curaj nu gluma...era sa scap bunatate de ciocolata pe jos..
Frustrata...ma prefac ca ma dau jos....shi vroiam sa vad ce face...
-Ce faci...<asa cu un aer de Doamne ajuta<...Cine esti...nu mi-ai spus cum te cheama...shi ii zambesc dragastos Twisted Evil Very Happy
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 8:26 pm

Daca vrei sa ramai bine daca nu iar bine. Dar totusi spre binele tau mai bine ai sta ascunsa o perioada pana dispar urmele de pe gat, nu cred ca vrei sa sfarsesti ca si alti vampiri care nu le era teama sa iasa cu urmele pe gat in lume .
Si app daca vrei sa cobori ai grija poti sa iti rupi frumoasa rochita sau poti sa cazi … sa nu spui mai tarziu ca nu te-am avertizat
Aaa si am uitat ma numesc Alucard Very Happy Very Happy
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 8:36 pm

-Eu...sunt Saya..shi ei bine nu cred ca o sa dispara prea curand semnele astea..uoooff....shi lasa k dak e imi iau o esarfa...se potriveste k rochita asta k rosu asa..
Te superi..poti sa te sui mai sus??...k eu ma simt jenata...nu te superi da??
shi ii zambesc politicos in timp ce tarag de rochita in jos..
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 10:38 am

Okay... Si m-am urcat cu o creanga mai sus. Bine te mai simti "jenata" acum?
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 7:59 pm

Ma simt k luata peste picior...mai ii intind o data coicolata...simteam o legatura...dar in acelasi timp imi doream sa plec...dar am stat.
-Deci Alucard;Wink...si de unde esti tu..cu ce te ocupi dar mai imp...de ce stai ascuns??...si incerc sa ma ridic in picioare...uoff..stiu ca se va termina rau da nu pot sta locului.. Smile Razz Wink Very Happy
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 8:26 am

Unde locuiesc hmmmmm cam ciudata intrebare sa spunem intr-un loc linistit .
Cu ce ma ocup ? Putem spune asasin ?
Si de ce stau ascuns aici ? Mie nu mi-se pare ca stau ascuns da ori cum daca as fi venit langa tine fi sigura ca oamenii aia ar fi inceput sa tipe.
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 9:51 am

Ma plimb prin parc. Deodata, le observ pe persoanele mele preferate. Par absorbite in discutie,asa ca le urmares in continuare, intins pe iarba. Yummy=-=...miroase a primavara.
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 10:08 am

In timp ce ma jucam in parul matasos Sayaei il observ.
Nu departe de noi statea intins pe iarba parca visand pe Eric.
M-am facut ca nu-l observ si am continuat joaca.
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 10:32 am

Ma plictisisem.Am cascat luuung si mi-am inchis ochii. Am atipit aproape imediat.
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 11:32 am

In timp ce ma jucam in parul Sayei care inca mai savura din acea ciocolata. Mam uitat si la Eric si am observat sa adormise. Era asa dragut cand dormea...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 12:32 pm

Daaa...am vazut...desi el..care nu e ea...nasoool si nu a vrut ciocolata Crying or Very sad Crying or Very sad da daca ma trage de par...il omor...shi pe el shi pe Ala care stea la bronzat Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 12:37 pm

Inca ma mai uitam la Eric care dormea si nici nu am observat ca Saya se uita la mine si la vazut si pe Eric.
-Aaa da eu nu te-am intrebat unde locuiesti, cu ce te ocupi,si de ce erai asa trista
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 12:49 pm

-Neatzaaa...
-Pai eu locuiesc in casa prietenei mele...care.., si suspin adanc...,sunt eu si sunt trista din cauza prietenei mele offfffffffffffff poveste lunaga Crying or Very sad Rolling Eyes Wink
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 12:56 pm

-Okay poveste lunga si ceare da o spui ziua nu s-a terminat si mai e o gramada din ea si in plus mie imi plac povestile lungi si poate spui si cum o cheama pe prietena ta
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 1:09 pm

-Pe prietena mea o cheama Kumori si ei bine...a murit intro seara k luna plina...Stii eu am devenit vampir pt ea...sti ea mi-a zis k e vampir si nu am crezut-o...si cand a venit intr-o seara la mine a vrut sa ma muste....tata a auzit tipete, a venit in camera si a impuscato...,incep sa plang din nou...
-A murit la mine in camera, la mine in pat... la mine in brateee
- Un an mai tarziu Tata a murit in mod ciudata si la gat avea o urnma de muscatura de vampir... mi sa parut in timp ca o vad...sii cred ca ea traieste pentru ca cred ca nu asa se omoara un vampir..dar era asa trist cum zacea la mine in brate...
Plang..vreau sa cobor dar rochea s-a agatat intr-o creanga si am cazut...plang..
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 1:33 pm

Hmmm si am avertizat-o cu privire la coboratul din copaci…
-Okay pe prietena ta o chema Kumory .Avea parul lung negru si ochii albastii in care daca te uitai parca te pierdeai in abisul oceanului?
Sar din copac langa ea o iau in brate, era asa usoara parca era un fulg.Sarind de pe un acoperis pe altul am ajuns in sfarsit pe balconul de la apartamentul meu.Intru in sufragerie cu Saya in brate, o asez pe canapea.
-Sai aici ca ma duc sa aduc bandajele pt ca rana ta arata destul de rau.
Dupa ce am bandajato m-am dus in baie sa fac un dus si am lasato pe Saya in sufragerie odihnindu-se pe canapea.
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 1:48 pm

Am mormait un da pt intreberea lui si apoi el m-a luat in brate..era asa dragutt am simtit o caldura neobijnuita...shi a sarit cu mine in brate si ma proteja pana si de o scama...m-a bandajat apoi m-a lasat singura intr-o camera....a zis la sfarsit ceva dar nu am inteles ce a zis..
Am vrut sa il caut deoarede imi era rusine sa staiu singura la cineva in casa...si vroiam sa ii multumesc si sa plec...
Am intrat intr-o camera oarecare de acolo, m-am uitat intr-o parte..era un pat un sifonier cu oglinzi si in cealalta parte a camerei era o urma....tipppp
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 1:57 pm

Stand sub dus si uitand total ca ma este cineva cu nine in casa aud un tipat...Ies rapid de sub dus iau un prosop si imi dau seama ca tipatul se auzea din doemitor.
Intrand in ormitr o vad pe Saya incremenita cu fata spre peretele pictat cu sange.
-Ce ai patit?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Adevar sau minciuna Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna I_icon_minitime

Sus In jos
 
Adevar sau minciuna
Sus 
Pagina 1 din 6Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire's hell :: Vampire World :: Cartierul :: Parcul-
Mergi direct la: