Vampire's hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell! Have fun!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Adevar sau minciuna

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 2:03 pm

-Este.este...Kumori!!!
-Cum ai putut.....aveam incredere in tine...chear tu....nu ti-a fost un pik mila de mine??...cum ai putut sa ma aduci aici stiind ca sunt vampir si ca as fi simtit mirosul sangelui prietenei mele...in tot acest timp te-ai facut ca nu sti...tip ingrozita de tacerea vinovatului imbracat in prosop ce statea in fata mea..
Dar totusi....arata destul bine..
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 2:26 pm

Stateam in fata ei si ma uitam uimit la acea lacrima de cristal care se prelingea pe obrazul ei. Atunci o prind de umeri sai imi apropii buzele de buzele ei care erau din ce in ce mai aproape si o sarut pasional. As fi dorit sa mai dureze dar nu puteam suporta fapul ca o sarutam tocmai pe cea mai buna prietena a lui Kumori nu imi vrnea sa cred ca fac asta desi imi placea nu suportam faptul ca o iselam le Kumorii tocmai cu crea mai buna prietena a ei.
-Te-ai linistit? O iau in brate si o asez pe pat. Se pare ca prietena ta nu ti-a povestit de mine poate ca tu nu ai lasat-o pe ea sa iti povesteasca. Imi fine iti povestesc eu .
Acum cati va ani ne-am intalnit la liceu eram in primul an si eu si ea si ne-am intalnit in clasa... Dupa 1 an de cand ne-am cunoscut eu am avut un accident destul de urat si am ajuns la spital in coma. Cand a aflat a venit la mine la spital eu tocmai intram in moarte clinica. Desi a ajuns la spital cat a putut ea de repede a fost prea tarziu eu murisem. Isi adusese aminte ce a citit intr-o carte despre vampiri la biblioteca "poti crea un vampir dandu-i din sangele tau dar ca sa aibe efect, persoana pe care vrei sa o salvezi trebuie sa aibe foarte mare incredere in tine si sa te iubeasca enorm." Asa a si facut dupa cateva ore eu mi-am revenit, a fost foarte fericita.
Dupa o luna de la accident,intr-o seara cu luna rosie ea a venit la mine si mi-a zis ca vrea si sa fie si ea vampir ca si mine si in seara aceea ea a devenit vampir. Si in aceeasi seara s-a pictat pe ea insasi pe perete si propriul sange si a luat sange si de la mine ca sa poata sa termine de pictat tot peretele.
Si dupa acea seara a disparut nu am nici o idee unde ar putea fi am incercat sa o caut dar nu am gasit-o.

-Si asta e povestea noastra... acu te-ai linistit?
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 6:22 pm

Am observat din umbra tot ce se intampla...Pentru mine, nu era dekt o alta zi obisnuita.
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 6:24 pm

Offff Eric asta chir crede ca nu il vede nimeni offff. SI totusi m-am facut ca nu il vad
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 6:31 pm

Ma plictisisem. Cate-odata chiar urasc lucrurile triste. I-am tras lui Alucard prosopul din cap...
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 8:06 pm

Vad ca din nou...ehh..mai bine lasa k poate lui Erik ii vine in cap sa ii traga prosopul si din alta parte...
-Mai bine plec...deci ne intalnim unde am stabilit...si ies pe usa fara sa deranjez..


Ultima editare efectuata de catre Red_Rose_Saya in Vin Feb 06, 2009 8:38 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 8:12 pm

-Bine, dar ai grija pe drum................
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 8:40 pm

-Okey...,si vrand sa ii fac in oftik lui Erik ma duk si il sarut pe Alucard pe braz apoi ii fak k ochiul si plec...
-Buyyy!!!


Ultima editare efectuata de catre Red_Rose_Saya in Vin Feb 06, 2009 8:44 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 8:42 pm

Hm Cool ..................
-Buy...............
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Feb 07, 2009 2:52 pm

Very Happy lol!
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Feb 07, 2009 3:11 pm

Wink
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Feb 07, 2009 3:17 pm

I love you I love you I love you I love you I love you
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeSam Feb 07, 2009 3:44 pm

Inchid usa in spatele ei si da duc in dormitor aruncandu-ma in parul moale din mijlocul camerei inchizand ochii si visand-o pe Kumori
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 8:55 am

bounce
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 12:06 pm

Hmmmm amadormit cam repede de data asta... cam ciudat....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 5:56 pm

..As vrea sa stau sa il urmaresc cum doarme..dar mi-e ca ramane si Erik sa ma urmareasca si mai bine ma duc acasa...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 6:48 pm

.................
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 7:06 pm

-------------------------------------------------
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 7:13 pm

Dimineata ce lucru oribil uneori de ce nu pot dormi o vesnicie.......... offfff
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 7:33 pm

Astept ceva..dar nustu` ce.....
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 7:36 pm

Dusul de dimineata un lucru atat de frumos intr-o dimineata oribila ............
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 8:21 pm

Nu am cuvinte s descriu ce simt..vreau sa ies...din casa..
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 8:29 pm

Hmmm o dimineata oribila........... Prefer sa ma duc in parc si sa ma relaxez iin salcamul acela inflorit.............
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 8:47 pm

Stau in parc agatata intr-un copac...se pare ca e distractiv si citesc o carte...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 8:49 pm

A uite-o si pe Saya.......
-Se pare ca a inceput sa-ti placa sa stai prin copaci in parc.... interesant....... Like a Star @ heaven _ Like a Star @ heaven
Sus In jos
Continut sponsorizat





Adevar sau minciuna - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Adevar sau minciuna   Adevar sau minciuna - Pagina 2 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Adevar sau minciuna
Sus 
Pagina 2 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire's hell :: Vampire World :: Cartierul :: Parcul-
Mergi direct la: