Vampire's hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell! Have fun!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Printre suflete pierdute

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Printre suflete pierdute Empty
MesajSubiect: Printre suflete pierdute   Printre suflete pierdute I_icon_minitimeSam Ian 31, 2009 8:33 pm

Iar ratacesc prin cimitir... E ocupatia mea preferata. Sa stai si sa privesc la luna palida, inconjurata sa fiu de o aura misterioasa...
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Printre suflete pierdute Empty
MesajSubiect: Re: Printre suflete pierdute   Printre suflete pierdute I_icon_minitimeSam Ian 31, 2009 9:01 pm

Alta noapte pe care o pierd prin cimitir plimbandu-ma pe aleea incaonjurata de castani uscati. O priveliste infricosatoare dar placut si relaxanta.
Sus In jos
mistiqe

mistiqe


Mesaje : 6
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 30

Printre suflete pierdute Empty
MesajSubiect: Re: Printre suflete pierdute   Printre suflete pierdute I_icon_minitimeSam Ian 31, 2009 9:30 pm

Ma indrept spre cimitir............cerul rosu m-a face sa ma linistesc. Intru pe poarta.........purtata parca de un spirit.Intru in cimitir.Acolo ma intalnesc cu Alucard si cu Alchemy. Cred ca spiritele au vrut sa ne intalnim..............nu stiu pentru ce dar cred ca au vrut sa ne imprietenim..
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Printre suflete pierdute Empty
MesajSubiect: Re: Printre suflete pierdute   Printre suflete pierdute I_icon_minitimeDum Feb 01, 2009 12:56 pm

plimbandu-ma pe aleea intunecata, in lumina lunii se arata o silueta care se apropia din ce in ce mai mult de mine nu imi dadeam seama cine e dar cu cat era mai aproape de mine realizam ca era Mistiqe
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Printre suflete pierdute Empty
MesajSubiect: Re: Printre suflete pierdute   Printre suflete pierdute I_icon_minitimeDum Feb 01, 2009 2:18 pm

Le-am vazut pe cele doua fete. "Ce ciudat!" am gandit. Nu le mai vazusem niciodata....
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
mistiqe

mistiqe


Mesaje : 6
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 30

Printre suflete pierdute Empty
MesajSubiect: Re: Printre suflete pierdute   Printre suflete pierdute I_icon_minitimeMier Feb 11, 2009 10:10 am

ma apropiam de Alucard,privind spre el.Eram asa de incantata........in timp ce ma apropiam ma faceam din ce in ce mai rosie....
Sus In jos
Continut sponsorizat





Printre suflete pierdute Empty
MesajSubiect: Re: Printre suflete pierdute   Printre suflete pierdute I_icon_minitime

Sus In jos
 
Printre suflete pierdute
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Printre amintiri uitate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire's hell :: Vampire World :: Cimitirul-
Mergi direct la: