Vampire's hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell! Have fun!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Printre amintiri uitate

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeSam Feb 07, 2009 10:48 am

Offf biblioteca ce loc minunat, odata era plina de oameni care erau nerabdatori sa citeasca carti noi si sa afle diverse lucruri, acum un loc uitat de toti si singuratic care inca mai rezista treceri timpului.
Pacrca imi place sa fiu singur atunci cand ma simt pierdut, iar acest loc ma ajuta sa ma regasesc. Odata veneam aici impreuna cu Kumori, acum vin singur intr-un loc la fel de singur ca si mine....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeSam Feb 07, 2009 12:08 pm

Sunt foarte fericita este a 12-a prada de cand sunt vampir si sunt multumita de rezultate...un tip suuuper dragut zace inconstient intre rafturi...acum caut un loc potrivit unde sa il ascund
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeSam Feb 07, 2009 12:15 pm

Hmmmm si care credeam ca sunt singur aici se pare ca Saya are o noua victima.Ii dau 10 cu felicitari pt ca la omorat in prima,iar acum il acunde bine lucrat fato.
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeSam Feb 07, 2009 3:22 pm

Ma uit in jur in timp ce vreau sa imi urc prima victima pe un dulap...apoi il vad pe Alucard uitanduse insistent la mine si in timp ce impingeam victima si am impins-o atat incat a cazut pe partea cealalta...a urmat o portie de ras in timp ce biata fiinta gemea...
Ciudat lucra ca apoi s-a ridicat persoana si a plecat pur si simplu...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeSam Feb 07, 2009 4:07 pm

Hmmmm se pare ca pe-asta n-a omorat-o din prima si daca ajunge in oras in halu ala va avea proleme mari si totu-si chia nu face nimic? o ajut putin sper sa nu se supere.
Iau un cutitas din buzunar si il arunc spre sarmanul om ce mergea, hmmm drpt in cap,yeee ce tinta buna am azi.............
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 9:03 am

Scarbossssssssssssssssssssss!!!
Iiiiaaaaaaaakkkkkkkkkk!!!!!!!!
Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!
Nnnaaaaaaaasssssolllllllll,.........
Ssssssssssshhhhhhhhhhhhhssssssssss
gstagkdhsiur
Nu mi-a placut de loc ma sui pe dulap si apoi cobor printr-o parte trag sarmana fiiinta...
-Auzi..tu credeai k vreau sa il omor..daca vroiam asta nu il ascundeam pe dulap..loooooooooooollllll
Si acum ce fac...eu ce ii mai duk sefului...deci nu trebuia sa te amesteci..ideea era sa il pun aici apoi k un nou vampir aia fak nustu` ce...sincer nu ma intercaleste....dar trebuia sa il ia de aici..acum ce sa mai ia de asata???..si atata risipa de sange...offffff....ma asez suparata langa cadavru...din buvunar ii aluneca un portofel plin..vad si o carte de identitata..bon..deci akum inteleg ....bogatas de prima mana...pffffffffff
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 6:52 pm

-Facea prea multa galagie, si ma deranja.........
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 7:20 pm

I-au 2 carti oarecare arunc una si cand vraeu sa o arunc si pe cealalt ii citesc fara sa vreau titlul si incep sa plang...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 7:24 pm

A inceput cumva ca sa planga? sau mi-se pare? Dispar din locul in care statea si apar in spatele ei... Pun mana pe umarul ei.... Ce s-a intamplat? De ce ai inceput sa plangi?
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 7:42 pm

Deschid cartea...si spun...
-Este asa cum am lasat-o noi..iti amintesti??...si ma asez la o masa alaturatasi ii arat niste flori presate la anumite capitole ale cartiii
-Chear nu iti amintesti cartea asta??...Zodia Idragostitilor de Giulia Carcasi...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 7:44 pm

............................. nu imi spune nimic cartea asta ........... ce-i cu ea?
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 7:56 pm

-AAA daaa..amnezia ta...si imi sterg ochii..
-Cartea asta am citito toti 4 intr-o i in parc..a fost asa frumos..fiecare si-a ales o floare pe care am pus-o la capitolul preferat..vezi?...trandafir rosu si negru , regina noptii si lacrimioara..
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 8:05 pm

-Si eu ce floare am pus ?
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 8:15 pm

-Ghiceste.........
-Trandafirul rosu eu iar tu pe cel negru..si ii arat florile..ii dau in mana floarea lui..si pe cea a lui Kumori adica regina noptiizicand:Si pe asta a pus-o cumori..iar Eliot a pus lacrimioara..si ii dau sa citeasca capitolul pe care il alesesem toti..."Prietenii adevarati"
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 8:17 pm

-Eliot ?
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 8:34 pm

-Deci amnezia asta incepe sa ma calce pe nervi..Eliot era cel mai bun prieten al tau..impreuna cu mine si Kumori...aveam atatea amintiri impreuna..pacat ca a murit int-un acident...Vina sa iti arat...si alerg pana la o masa ciudata dintr-un colt al bblioteci unde nimeni nu statea..cu un motiv...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 8:40 pm

............................................................................................................
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 8:57 pm

Ma asez pe scaun.si scot un album si il dau..
-Asta e masa la care stateam noi...si asta e un album in care sunt poze cu noi si comentari.dale noastre....sunt amintiri frumoase si suspin...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 9:02 pm

-El... parca imi amintesc ceva dar e prea "departe" si nu pot sa imi amintesc.
Dar raman cu ochii blocati la o poca in care era Kumori... cam ciudat atat de mult timp trecuse de cand nu o mai vazusem incat parca cu fiecare zi ce trecea uitam cum arata........
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeDum Feb 08, 2009 9:23 pm

-Ei??..iti amintesti alt ceva...vazand pozele astea...
-Dar te sfatuiesc sa nu te uiti la ultima poza..si nici la ziar..e prea dureros...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeLun Feb 09, 2009 8:29 pm

-Nu, nu imi amintesc nimic, poate cu timpul o sa mai imi amintesc cate ceva da asa a vrut Kumori sa imi ia toate amintirile si pe urma a disparut cu ele
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeMar Feb 10, 2009 5:25 pm

-I-a cartea..citeste-o...avem amintiri frumoase cu ea..o sa te ajute...i-a si albumul..dar sa nu il rupi..este foarte valoros..este nepretuit mi-as da si viata pt el..nu te juca..
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeMar Feb 10, 2009 6:02 pm

-Okay satai linistita nu am nici un motiv sa rup aceasta comoara de amintiri...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeMar Feb 10, 2009 6:13 pm

Ii zambesc frumos si il nvit sa stea pe locul lui de langa mine...
-Aici era locul tau..tu si Kumori ati hotarat asa probabil ca sa nu ma prind de povestea voastra de dragoste..eu eram singura care banuia ceva...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitimeMar Feb 10, 2009 7:45 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Printre amintiri uitate Empty
MesajSubiect: Re: Printre amintiri uitate   Printre amintiri uitate I_icon_minitime

Sus In jos
 
Printre amintiri uitate
Sus 
Pagina 1 din 4Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Printre suflete pierdute

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire's hell :: Vampire World :: Biblioteca-
Mergi direct la: