Vampire's hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell! Have fun!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Lectie de viata

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 11:30 am

Nu stiam ce sa ii spun...vroiam doar sa nu plece si el de langa mine..sa nu raman singura Sad Sad
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 11:40 am

-Ce e te-ai razgandit? o intreb eu cu o voce calda
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 11:48 am

Il privesc cu ochii in lacrimi...si ma asez pe pamant cu mainile pe langa corp.... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 12:10 pm

off ....
o ridic de jos si o iau in brate .... apoi sar cat pot eu mai sus si deodata imi desfac aripile stiam ca o sa ramana uimita dar peste cati va ani o sa ii apara si ei aripile acum sunt in curs de formre Very Happy
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 7:12 pm

-Ce??..nu...lasa-ma..e prea sus... affraid Crying or Very sad
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mai 10, 2009 7:26 pm

Hmm ma gandeam si deotata ii dau drumul in gol .... dar can sa se izbeasca cu solul eu eram deja acolo ca sa o prind
-Ti-a placut senzatie e minunata ........
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Mai 11, 2009 3:41 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad ...amutisem..inima imi batea cu putere si nici nu puteam respira...incremenisem...dar puteam totisi sa mai plang Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad No No
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Iun 22, 2009 10:51 am

-Hai..nu sti sa te distrezi deloc...am luat-o in brate ca sa se potoleasca apoi am luat-o de mana si am mers la mine acasa
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Iun 23, 2009 3:23 pm

Si cum mergeam noi pe strada m-am hotarat sa ii arat ca stiu sa ma distrez asa ca am sarit pe un acoperis...speram sa ma urmeze ca apoi sa ne intrecem...stiu ca sunt mai rapida ca el...stiu asta Twisted Evil Wink Razz Razz
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeMier Mar 17, 2010 7:13 pm

Hmmmm......... se crede mai rapida ..... Cool si dintr-o dat maresc viteza si apar in fata ei alergand in cu spatele in aceeasi directie ..... o priveam era amuzata chiar se distra .....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 9:39 pm

Ce crede el...sar fac o eschiva si il depasesc ii fac semn din mana ... stiam ca ma va prinde..dar nu voi renunta..in cel mai rau caz va fi egalitate Very Happy Wink
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 9:54 pm

-Ne nu azi >Smile .... iar o prind din uram , char ca ma subestimeaza , nu ar trebui ....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 9:59 pm

Bun deci vrea sa ne jucam...incetinesc si intorc spre padure..cunosc locul mai bine ca el..voi fi in avantaj Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 12:32 pm

Hmm e inavantaj recunosc dar totusi......... Cool Cool dispar din spatele ei si ma cufund in adure fara sa ma vada Cool Cool
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 2:33 pm

Mai puneti o dorinta..inainte sa ajunga la capatul badurii eu eram deja acolo..i`am facut semn cu mana sa coboare Laughing
-Credeai ca ma intreci?? ei uite ca eu stiu cele mai bune drumuri de iesit de aici Razz
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 3:41 pm

-Nu am spus ca ne intrecem si da tu le cunosti cel mai bine ........ Wink
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 9:13 pm

-Ofticosuleeee!! lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 9:45 pm

-Da cum sa nu cine se plangea ca nu castiga huh Twisted Evil Twisted Evil ..(si ma napustesc asupra ei si incep sa o gadil prin diferite locuri pe unde stiu sigur ca se gadila ..... disractiv Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil )
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 10:24 pm

Dupa ce a terminat sa ma chinuie am ramas un pic pe iarba foarte apropiati..m`am uitat in ochii lui...
-De ce iti place sa ma chinui??...eu..eu doar glumesc sti..e...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 10:51 am

-De ce imi place sa te chinui ?? Hmmm... grea intrebare Smile) Pai sa zicem imi place sa te chinui ... esti prea draguta cand tipi si razi si imi place....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 8:54 pm

Ii scot limba si apoi ii pun un botik de pisoias...imi placea sincer sa il intarat Razz Very Happy
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 8:57 pm

-Hmmm ....... (si ma napustesc iar asupra ei si o chinui putin mai mult decat data trecuta Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil )
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 9:55 pm

-Auuuu Crying or Very sad Crying or Very sad..RAULEEE!! Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeLun Mar 22, 2010 9:41 pm

-Hai stii doar ca imi place sa te chinui :> (si incep sa o sarut pe unde am ciupit-o mai rau ) ...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitimeMar Mar 23, 2010 6:47 pm

Imi facea fluturasi in stomac..l`am impins usor imi venea sa tip..nu k nu imi placea da... Laughing Laughing
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lectie de viata - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata - Pagina 5 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Lectie de viata
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire's hell :: Vampire World :: Cartierul :: Strazi intunecate...-
Mergi direct la: