Vampire's hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell! Have fun!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Lectie de viata

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMar Feb 03, 2009 7:08 pm

Stau ascuns in umbra, asteptand dupa cineva anume. Stiu sigur ca va veni..Mereu vine!
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMar Feb 03, 2009 7:12 pm

Am fost la cimitir...nu l-am gasit....merg singura pe o strada rece intunecata...
Il vad acolo asteptand..
Parca indiferenta ma duc langa el...eram imbracata intr-o rochie neagra cu trandafiri rosi ..rup unul..
Astept sa vorbim dar..


Ultima editare efectuata de catre Red_Rose_Saya in Mier Feb 04, 2009 3:26 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMar Feb 03, 2009 7:14 pm

Ii mangai gatul firav. Inca mai poarta urma muscaturii mele.
-Ai venit!
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMar Feb 03, 2009 7:22 pm

- Pe mine ma asteptai??...ma intreb..oare, oare..ma poti ajuta k problema mea??
si ma uit drept in ochii lui...erau asa profunzi...


Ultima editare efectuata de catre Red_Rose_Saya in Mier Feb 04, 2009 3:26 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMar Feb 03, 2009 7:28 pm

Ca de obicei mergeam linistit pe acoperisurile caselor desprins de lumea real .
Eram obisnuit de tipetele tinerelor care sfarseau prin diferite locuri, si nimic nu ma mai impresiona plus ca nimeni nu facea nimic pentru a opri asta, chiar daca si eu eram unul dintre acei asasini, dar totusi nu omoram zilnic. Se mai intampla asta cand se gasea cate un mafiot dispus sa ma plateasca numa pentru a omora nustiu ce om de afacere care ii statea in cale, dar asta e lumea in care traies si nu ma mai surprinde nimic.
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMar Feb 03, 2009 7:31 pm

Vad ceva pe acoperis...el statea nemiscat...putin impresionat de vigilenta de care dadeam dovada...
-Deci nu pe mine ma asteptai asai??
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMar Feb 03, 2009 8:18 pm

M-am oprit dandu-mi seama ca cineva m-a vazuse oare cine era ? M-am uitat in jur nedumerit poate poate o sa il /o gasesc pe cela/ cea care ma vazuse.
In apropierea mea pe o stradustraduta am observat 2 persoane oare unul dinter cei 2 mavazuse? Nu stiu, asa ca mai bine as pleca, decat sa isi dea seama ca sunt vampir .
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMar Feb 03, 2009 9:21 pm

-Pe tine te asteptam, i-am raspuns Sayei.
Observasem pe cel ce ne urmarea, si de asemenea am vazut ca vroia sa plece. M-am facut nevazut pentru a aparea in spatele nou-venitului. Era si el vampir. Mirosea a sange...
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 9:38 am

Dupa cateva secunde am observat ca unul dintre cei doi nu mai era acolo , dar l-am simtit in spatele meu. Hmmm ciudat cum de nu mi-am dat seama mai devreme ca era vampir? ...
M-am intors si ...
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 2:59 pm

L-am privit in ochi...Mi se parea ca-l cunosc...
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:06 pm

Parca il cunosteam pacrca nu … Tot nu imi dau seama cine era dar mi se parea familiara fata lui .
De ce nu imi mai aduc aminte nimic din viata mea inainte sa devin vampir ?
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:09 pm

I-am luat chipul in maini. Era asa de dragut... Pielea ii era alba.. Da, stiu, era baiat...Dar nu e vina mea ca-mi plac si baietii...
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:14 pm

Firar... de ce facea asta dar totusi maile lui ... erau asa de... nu gaseam cuvantul potrivit.
In mai putin de o secunda m-am smucit si am sarit pe urmatorul acoperis.
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:15 pm

Ce senzatie placuta... Un tanar asasin fugind de mine speriat...Am alergat dupa el.
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:33 pm

Priveam speriata cum misterioasa persoana...hmmm...era vampir...ca si..ca si mine...doare mai mult decat imi inchipuiam.....am vazut sclipirea din ochi "creatorului" meu...as fi vrut sa fac mai multe in privinta acestui lucru ...se pare ca ii plac shi baieti?!?!?!?!?!
Offf...suspin adanc apoi ma ascund dupa un colt...shi vad o fata...vroiam sa fac ceva ce nu cred ca eram pregatita sa fac dar.....cum nimeni nu era atent m-am strecurat in spatele ei...si am vrut sa "vorbim"(cu un zambet diabolic)....dar...a fugit....
Parfumul ei m-a speriat...am vrut sa o prind dar a disparut imediat...la fel ca si El...offf...vreau sa plec dar...
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 3:43 pm

M- am intors la Saya.
-Te-ai suparat?
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeMier Feb 04, 2009 7:31 pm

in sfarsit am scapat de el ... dar totusi nu imi dadeam seama cine e de si imi parea cunoscut...
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeJoi Feb 05, 2009 10:01 pm

Am observat ca fata nu ma mai baga in seama. Parea distrasa. Asa ca m-am intors la prietenul meu de mai devreme. Am aparut in spatele lui, gadilandu-i ceafa.
-Ti-a fost dor de mine?
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 8:01 am

Hmmmm sa zicem ca da................ Twisted Evil
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 9:35 am

-Si ia spune..de ce ne urmareai? Ai anumite ganduri despre prietena mea?
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 9:48 am

Stai linistit eu nu va urmaream… Ce acu s-a mai inventat o lege prosteasca cu privire la plimbatul pe acoperisuri…
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 9:55 am

ma amuza replicile lui... imi plimb mana prin parul baiatului...desi poate ca asta-l enerveaza...
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 10:04 am

Imi placea acea senzatie, cam ciudat ca nu mai simtisem asta niciodata.
Dar totusi dintr-o smucire am sarit pe acoperisul urmator si m-am pierdut in intuneric.
Razz
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 10:07 am

M-am imbufnat. Vroiam sa ma mai joc putin... Am plecat sa-l caut.
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitimeVin Feb 06, 2009 10:14 am

Dupa ce sarisem de pe un acoperis pe altul ajung insfarsit pe balconul de la apartamentul meu.
Intru in dormitor, o camera nu ca ori care alta mai speciala pentru mine, plina de amintiri si singurul lucru care imi mai aducea aminte de Kumori, imi aducea aminte de noaptea aceea cu luna rosie cand Kumori devenise vampir ca si mine.


Ultima editare efectuata de catre Alucard in Vin Feb 06, 2009 6:06 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Continut sponsorizat





Lectie de viata Empty
MesajSubiect: Re: Lectie de viata   Lectie de viata I_icon_minitime

Sus In jos
 
Lectie de viata
Sus 
Pagina 1 din 5Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire's hell :: Vampire World :: Cartierul :: Strazi intunecate...-
Mergi direct la: