Vampire's hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell! Have fun!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cladirea iluziilor

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Cladirea iluziilor Empty
MesajSubiect: Cladirea iluziilor   Cladirea iluziilor I_icon_minitimeSam Ian 31, 2009 10:29 am

Apartamentul meu... Un spatiu insignifiant dintr-un cartier si mai si.Dar macar aici nu ma deranjeaza nimeni... Ador singuratatea!
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
mira_mikuni-chan

mira_mikuni-chan


Mesaje : 9
Data de înscriere : 06/02/2009
Varsta : 33

Cladirea iluziilor Empty
MesajSubiect: Re: Cladirea iluziilor   Cladirea iluziilor I_icon_minitimeMier Feb 11, 2009 4:41 pm

sincer ma pliktiseam foarte tare ... mergeam pe strada cu tigarea in gura si cu o carte in mana... "foarte interesant... pana acu tata e caracterizat ffoarte rau ..." <->citeam Dracula Very Happy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Cladirea iluziilor Empty
MesajSubiect: Re: Cladirea iluziilor   Cladirea iluziilor I_icon_minitimeMier Feb 11, 2009 4:44 pm

Ma plimbam oarecum linistita pe strada...ptru ca la mine acasa nu aveam ce face..auzisem ca pe aici sta Eric...asa ca m-am hotarat sa ma uit asa...anapoda...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cladirea iluziilor Empty
MesajSubiect: Re: Cladirea iluziilor   Cladirea iluziilor I_icon_minitime

Sus In jos
 
Cladirea iluziilor
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire's hell :: Vampire World :: Cartierul :: Locuintele-
Mergi direct la: