Vampire's hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell! Have fun!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Sentimente contradictorii

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Sentimente contradictorii Empty
MesajSubiect: Sentimente contradictorii   Sentimente contradictorii I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:51 pm

Ma plimb pe alee, asteptand pe cineva anume. In ultimul timp ma simt de parca acest cineva mi-a rapit tot ce imi mai ramasese...
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Sentimente contradictorii Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente contradictorii   Sentimente contradictorii I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 2:55 pm

Ne avand ce face .. plec de acasa sa ma plimb... chiar era o zi plictisitoare ... pe alee era destul de intunerik desi afara soarele era in forta... dar noroc cu copacii care intunecau aleea facund-o astfel un loc minunat de plimbare pt un vampir.. Cool
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Sentimente contradictorii Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente contradictorii   Sentimente contradictorii I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:02 pm

La un moment dat, observ ca nu sunt singur. Nu vreau, totusi, din cauza gandurilor mele, sa ma implic in vre-un conflict.
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Sentimente contradictorii Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente contradictorii   Sentimente contradictorii I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:04 pm

Se pare ca nu sunt singurul plictisit si care a iesit la plimbare pe alee .... hmm... mi-se parea cunoscuta persoana dar la cat de plictisit eram nu avem chef sa depun cine stie ce efort pt a recunoaste persoana respectiva Laughing ...asa ca merg mai departe....
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Sentimente contradictorii Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente contradictorii   Sentimente contradictorii I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:08 pm

Gandurile imi devin din ce in ce mai negre. Lupte, sange... Cred ca daca cineva ar putea sa le citeasca, ar fi ingrozit.
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Sentimente contradictorii Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente contradictorii   Sentimente contradictorii I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:17 pm

Cred ca mergeam destul de repede pt o plimbare anume si ma apropiam din ce in ce mai mult de persoana din fata mea .... asa ca am micsorat pasul ca pentru o plimbare nu pt un concurs de alergari Smile)
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Sentimente contradictorii Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente contradictorii   Sentimente contradictorii I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:19 pm

M-am intors spre directia din care auzeam pasi, cu o privire vizibil rautacioasa...
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Sentimente contradictorii Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente contradictorii   Sentimente contradictorii I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 3:47 pm

-Erik ...(am spus uimit ... chiar nu ma asteptam sa fie pe aici la ora asta... ) Shocked
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Sentimente contradictorii Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente contradictorii   Sentimente contradictorii I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 5:57 pm

-Alucard, am spu rece, departandu-ma cu un salt.
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Sentimente contradictorii Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente contradictorii   Sentimente contradictorii I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 6:51 pm

-Hey ... Erik ce faci .. nu te-am mai vazut de mult... (putin surprins de saltul sau dar nu m-a deranjat am contiunat sa merg poate cine stie astepta pe cineva su nu stiu ce alt ceva .... )
Sus In jos
Blood._.temptation
Admin
Blood._.temptation


Mesaje : 119
Data de înscriere : 28/01/2009
Varsta : 37
Localizare : in a hospital

Sentimente contradictorii Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente contradictorii   Sentimente contradictorii I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 6:53 pm

- Te rog, Alucard, ma simt prost, nu vreau sa te atac. Am inceput sa fiu, cred ca gelos pe tine. Stii, Saya...O iubesc!
Sus In jos
https://purebloodvampire.forumgratuit.ro
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Sentimente contradictorii Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente contradictorii   Sentimente contradictorii I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 6:58 pm

-Atunci ... nu stiu ce sa zic ... te las pote te calmezi ... Na mai vedem ! (ii fac cu mana si continui sa merg .. putin ciudat .. dar mrg el a transformat-o dar a lasat-o singura asa ca nu cred ca mai are prea multe sanse decat daca mar omora.. Laughing )
Sus In jos
Continut sponsorizat





Sentimente contradictorii Empty
MesajSubiect: Re: Sentimente contradictorii   Sentimente contradictorii I_icon_minitime

Sus In jos
 
Sentimente contradictorii
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire's hell :: Vampire World :: Cimitirul-
Mergi direct la: