Vampire's hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell! Have fun!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Asteptarea i-a sfarsit!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeDum Oct 11, 2009 7:04 pm

Ma plimb ca o umbra la lumina lunii auri printre morminte si ma opresc..am vazut ceva cunoscut scot de sub mantia rosie un trandafir..il miros si zambesc..
-Am venit din nou...tata...,si las traddafirul jos..raman in tacere...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeMar Mar 16, 2010 10:07 pm

locul meu prferat ... de obicei cand ma simt singur si vreau sa fiu singur aici ma retrag in cel mai bartan brad din cimitirul de la margine orasului dar se pare ca nu eam singur .....
ceva .... era acolo ... de obicei cand incercam sa amortec pt cateva ore simturile de vampir se retrageau in liniste ca mai tarziu sa isi faca simtita prezenta.... dar tot nu imi dau seama cine era...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 10:01 pm

Priveam trista la crucea rece de piatra..poza veche aproape ca nu se mai vedea..am zmuls cateva buruieni si apoi am privit in gol..
-Sti...,ma opresc,Imi e dor de tine tata!
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeJoi Mar 18, 2010 10:08 pm

Era placut sa stau acolo .. uitam de toate .. uitam ca sunt vampir desiimi aduceam aminte pt ca stateam intr-un copac iar un om normal ar cadea la inaltimea aceea ...
Dar acea silueta nu se misca din loc parea o satue dar cu siguranta nu era ca altfel asi fi obevat-o ....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 6:33 pm

Vantul imi aducea in pe brate sunetul slab,vag al melodiiei preferate a tatalui..o lacrima plina de durere se scurse pe obrazul meu..stateam nemiscata in picioare si fredonam..ma simteam atat de aproape de el aici..si mama..cine stie..un crin ofilit se afla in vaza..nu era de la mine si ma gandeam la alternative...suspinam de dorul vremurilor trecute si de cat de bine era...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 7:27 pm

Sateam in copacul meu si priveam silueta ei era parca ceva sculptat in piatra nu se minsca dar era minunata ... din cauza amortiri mele nu puteam prea bine sa imi dau seama cine e ....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeVin Mar 19, 2010 9:56 pm

Dupa ce am vorbit o vreme cu tata am dat sa plec...crucile reci ma infiorau...am pasit incet printre morminte pe poteca spre casa...aveam sa ma intorc...nu stiam cand...
In timp ce mergeam am auzit un fosnet...m`am speriat si am dat sa fug..cine stie cine se mai gasea pe acolo nu vroiam sa am de aface cu persoana respectiva ... pale
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 12:41 pm

Oare de ce fuge Shocked poate am speriat-o cu fosnete Neutral ne nu cred dac se speria asa repede de ce a mai venit noapte in cimitir... poate o fi si ea vampir ... ne nu cred dak era nu incepea sa alerge sau pur si simplu s-ar fi napustit asupra mea .... ma duk dupa ea poate o recunos ceva .. dak nu imi pare rau pentru ea dar o sa fie cina mea ...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 2:47 pm

Am alergat pana langa o casuta parasita ale carei ziduri erau nesigure..m`am sprijinit pentru a`mi trage sufletul o vreme
-Proasta mai sunt si eu..daca nu erau problemele cu vecinii mergeam si eu ca un om normal la cimitir de dimineata..dar nuu eu trebuie sa merg la miezul noptii sa ma intalnesc cu cine stie ce fanatici..uff..poate am scapat..si cercetez imprejurimile sfioasa...
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 3:57 pm

-Da ai dreptate nu ar trebui sa vi peaici noapte cine stie peste cine dai nu ... Twisted Evil Twisted Evil ( intradevar era superba si mie imi era foame dar totusi ar fi pacat sa omor o frumusete ca ea .... ma apropii amenintator de ea cu un zambet malefic care lasa coltii albi straluitor la vedere ) Cool Cool Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 10:34 pm

Vazand cum se apropie am inceput sa tip cu lacrimi in ochi..am cazut in genunchi si m`am strans cat am putut facandu`ma mica..si ingrozita ma uitam la fiorosul monstru...in gand mi`am zis..de ce e asa de dragut?? si de ce imi pare cunoscut?? dar am uitat de astea cand i`am vazut coltiii affraid affraid affraid Sad Crying or Very sad affraid affraid pale pale
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 11:20 am

-Cred ca tocmai incalc toate regulile sincer (ii spun cu o voce cat se poate de calma si calda ... o ridic de jos usor) Hai ca m-am razgandit nu iti mai fac nimic cum am mai spus incalc regulile azi ...
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 8:59 pm

Ma uitam ingrozita la el..nu puteam vorbi sau respira..tremuram din toate madularele...imi inghetase si sangele in mine iar inima mi se oprise parca in loc... pale pale pale
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 9:04 pm

-Hey calmeaza-te putin .... dak poti .... ti-am spus incalc putin regulile ok .... )si incerk sa ii zambesc cald ... uram candse uita la mine in halu ala bn si eu am sperit-o ... Twisted Evil ) ....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 10:03 pm

-P p p pleaca!! ii zik tremurand si lipinduma de zid...L l lasa`ma in p p paccee!! pale pale Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad No
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeLun Mar 22, 2010 9:25 pm

-Bine daca vrei tu .... (ma apropii periculos de mult de ea si ii inspir parfumul ... asa ca sa stiu sa o recunosc si sa o gasesc mai repede ..... ) pa dar ne mai vedem Twisted Evil ( ii las un sarut fugar pe frunte si ma indepartez de ea apoi dispar... si nu cred ca va mai da noaptea pe aici ... )
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeMar Mar 23, 2010 6:04 pm

pale pale
Nu cred ca vreau sa mai retraiesc experienta asta..am luat`o la fuga spre casa impedicandu`ma pana si de picioarele mele...eram tat de speriata ca nici nu mai gandeam m`am qascuns in casa pentru urmatoarele 8 ore..nu am putut dormi si nici sa ma dau jos din pat...pur si simplu nu puteam...inca simteam sarutul umed de pe frutea mea ce am incercat din sasputeri sa il sterg... pale pale Sad Sad Sad
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeMar Mar 23, 2010 8:16 pm

Wow la cum alerga saraca se pare ca am speriat-o rau de tot ... Evil or Very Mad Evil or Very Mad ee asta e ce sa ii faci... da oricum nu scapa asa usor de mine Twisted Evil
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitimeMar Mar 23, 2010 9:13 pm

A doua zi dimineata imi revenisem..dupa ce am manca am iesit pe strada sa ma plimb..aveam sa o i`au pe strazile laturalnice si sa ajung in parc...Paseam hotarat si calm...cu o carte in mana si inconjurata de natura..cum altfel sa petreci o dupa amiaza minunata ca aceasta?? imi ziceam in timp ce ma apropiam cat mai mult de locul dorit...
Sus In jos
Continut sponsorizat





Asteptarea i-a sfarsit!! Empty
MesajSubiect: Re: Asteptarea i-a sfarsit!!   Asteptarea i-a sfarsit!! I_icon_minitime

Sus In jos
 
Asteptarea i-a sfarsit!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire's hell :: Vampire World :: Cimitirul-
Mergi direct la: