Vampire's hell
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell! Have fun!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Masuta de langa fereastra

In jos 
5 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Masuta de langa fereastra - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Masuta de langa fereastra   Masuta de langa fereastra - Pagina 5 I_icon_minitimeSam Mar 20, 2010 10:22 pm

-Oke!!
Si mergem in continuare unul langa altul tacuti pana ajungem la copacul lui..era atat de frumos... copacul solitar in fata si apoi marea de cruci....adia un vanticel rece..imi dadea fiori si imi vibra sufletul..ma calmam de`a dreptul Very Happy
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Masuta de langa fereastra - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Masuta de langa fereastra   Masuta de langa fereastra - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 10:42 am

-Deci iti place sa inteleg ... dar fi atenta cea mai tare faza e cand stai si lenevesti sus in varf vezi acolo (si ii arat cat de sus) stii si sand bate vantu sa vezi, mai ceva ca in parcu de distractii .... vrei sa incerci, ca azi adie vantul putin aici jos dar acolo sus e mortal pt un om ... i-a spune vrei ....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Masuta de langa fereastra - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Masuta de langa fereastra   Masuta de langa fereastra - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 7:56 pm

-Hmmm, pare interesant..dar cred ca o sa ma rezum la linistea de jos..pamantul frematandu`mi sub picioare..soaptele vantului infioranduma..umbra copacului patrunzatoare... Neutral Smile
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Masuta de langa fereastra - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Masuta de langa fereastra   Masuta de langa fereastra - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 8:51 pm

-Ok atunci vei sta singura eu chiar ma distrez acolo asa ca ..... stai aici si distreazate cu fantomele Smile) ( si sar pe prima creanga a copacului si pe urmatoarea pana in locul meu preferat , se pare ca aici chiar bate vantul... )
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Masuta de langa fereastra - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Masuta de langa fereastra   Masuta de langa fereastra - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 9:13 pm

-Bine..vampio-maimutzik ce esti Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Masuta de langa fereastra - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Masuta de langa fereastra   Masuta de langa fereastra - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 9:15 pm

-Mai bine spus maimuta paianjan Laughing Laughing Twisted Evil Twisted Evil e mai bine ....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Masuta de langa fereastra - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Masuta de langa fereastra   Masuta de langa fereastra - Pagina 5 I_icon_minitimeDum Mar 21, 2010 9:52 pm

-Daca n1ai fi vampir:P...
Ma intorc si privesc la crucile reci..ma intrista intr`un fel peisajul... dar ciudat...ma calma Very Happy
Sus In jos
Alucard

Alucard


Mesaje : 483
Data de înscriere : 31/01/2009
Varsta : 35
Localizare : intr-o lume condusa de mafie

Masuta de langa fereastra - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Masuta de langa fereastra   Masuta de langa fereastra - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 6:53 pm

-Cum vrei tu sa imi spui Smile) .....
Sus In jos
Red_Rose_Saya

Red_Rose_Saya


Mesaje : 484
Data de înscriere : 02/02/2009
Varsta : 34
Localizare : acolo unde numai el ma poate gasi[:Xx]

Masuta de langa fereastra - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Masuta de langa fereastra   Masuta de langa fereastra - Pagina 5 I_icon_minitimeJoi Apr 01, 2010 7:06 pm

-Maimutzikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! lol! lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Masuta de langa fereastra - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Masuta de langa fereastra   Masuta de langa fereastra - Pagina 5 I_icon_minitime

Sus In jos
 
Masuta de langa fereastra
Sus 
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Vampire's hell :: Vampire World :: Cartierul :: Restaurantul-
Mergi direct la: